spelers

Annelotte van Aarst

2011 Missie Macoco (Simone Bergman)

Eric Albers

1997 Vlucht naar de Aarde (prins Gord)

Yolanda Arendsen

2006 The Gorgeous Gals versus de Barko-broers (Marie Barko)

2004 Toen Cécile kwam... (Viviane van der Heijden)

2001 De strijd om Karosne (Franca)

1998 Winston (Madame Catharina)

1996 Detective Walters en de wraak van de heks Moira (Cynthia Dageraad)

Esther Baalman

2010 Sebastiaan (keizerin Daffodilia)

2009 De talentenjachtshow (Liselotte van Parkhoven)

Mayra Bendanon

2003 Zeeavontuur (prinses Dymfina)

Eva Benthem

2011 Superhelden (Nancy)

Paul Bierman

1995 De bevrijding van Milopnera (koning Balder)

Geert Bogaert 

2000 De bevrijding van Milopnera (Guy)

Froukje Bouman

2010 Sebastiaan (Nola / Ariadne)

Daniel Bres

2012 Sol (Fox)

Aart van den Brink

2010 Sebastiaan (troubadour)

2009 De talentenjachtshow (Roger van de Velde)

2009 Donker en duister (muzikaal voorprogramma)

Mary van den Brink

2016 De schaamte voorbij (Miró Brenner)

Bibi Brugman

2009 Wildwesttournee (mysterious women)

Robert Calis

2003 Zeeavontuur (Jim)

2002 Oeps! (Barend Stornebrink)

Anne van Dam

2006 The Gorgeous Gals versus de Barko-broers (Soeki Aoki)

2004 Toen Cécile kwam... (Leonique van der Heijden)

2003 Ongeluk (Kim Franken)

2003 Zeeavontuur (Jennifer)

Frank Dekker

1996 Detective Walters en de wraak van de heks Moira (Robert Jongsma)

Nienke Dekker

2010 Lucht-psychotrash (Z) * dit was een coproductie met Nino-Kunstservice

2009 De talentenjachtshow (Aaricia)

2009 Wildwesttournee (Xiao Mei)

2009 Donker en duister (Soeki Aoki / mysterieuze boswezens)

Babette D

2001 De strijd om Karosne (Lo)

Yoeri van Dreumel 

1998 Winston (regieassistent)

1995 De bevrijding van Milopnera (prins Metro)

Mikey Dunne

2009 Wildwesttournee (Pierre Thénot)

Charo Duran

2000 De bevrijding van Milopnera (koningin Doris)

Kimberley Ebing

2009 Wildwesttournee (Mae-Rose)

2008 De Ambrosius jr. Show (Carlotta)

2008 Zijde (Liselotte van Parkhoven)

2007 Een nieuw zeeavontuur (koningin Safira)

Rob Eijsbouts

1998 Winston (Balthazar Fransz)

Rick Elenbaas

2007 Op reis met Raaspit (mysterious men)

John Epke

1997 Vlucht naar de Aarde (oom Raymond)

Cindy Erné

2006 De oudste kroon ter wereld (Metella)

2001 De strijd om Karosne (Tara)

2000 De bevrijding van Milopnera (Melissa)

Eric Fiolet

2004 Toen Cécile kwam... (Menno Warner)

2003 Ongeluk (Toon)

2003 Zeeavontuur (Lucas)

Helen Gerretsen

2009 Wildwesttournee (mysterious women)

Romy Goldberg

2017 Status (Tala de Poll-Bovenkamp)

Igmar de Haan

2009 De talentenjachtshow (Ambrosius jr.)

Dagny van Hagen 

2000 De bevrijding van Milopnera (prinses Kira)

1999 Joe Blackbird (Gaia Meerman)

Quinten Heller

1998 Winston (Winston Waardenberg)

1997 Vlucht naar de Aarde (Otto van Bronnenburg)

1996 Detective Walters en de wraak van de heks Moira (Edward Walters)

Laura te Hennepe

2002 Dirk Clementius & The Gorgeous Gals (Nancy)

Lizzy Hennequin

2010 Sebastiaan (Louise Cornel)

Loes Heringa

2002 Dirk Clementius & The Gorgeous Gals (Carlotta)

1999 Joe Blackbird (Liselotte van Parkhoven)

Coen van Heycop ten Ham

2018 Slangenkuil (Frits van Borssen)

2018 Toen Cécile kwam... (Maurits van Raalte)

2017 Status (Scott Repelink)

2016 De schaamte voorbij (Remco Brenner)

2015 Joe Blackbird (Onno Meerman)

2014 Zolo & Lotus (Karl Broekhoven)

2013 Het tijdgat (Igor)

2012 Sol (Jacques Karmijn)

Ger Hoefsmit

2006 De oudste kroon ter wereld (Mitch Winters)

2003 Ongeluk (Olaf Franken)

Arja van Hout

2015 Joe Blackbird (Kitty Kessens)

2012 Sol (Donna Doorn)

Eva Hoytema

2007 Een nieuw zeeavontuur (Miranda van Duithoven)

Lex Huis in 't Veld

2013 Het tijdgat (prins Novak)

2011 Missie Macoco (majoor Stanley Bárin)

2010 Sebastiaan (Sebastiaan Cornel)

2009 Donker en duister (Sid Winters)

2008 Buitenaards contact (Basalt)

2007 Op reis met Raaspit (Philip)

2006 De oudste kroon ter wereld (Mads)

2006 The Gorgeous Gals versus de Barko-broers (Cliff Barko

2005 Blauw bloed (Prins Wladimir)

2004 De bevrijding van Milopnera (Guy)

2002 Dirk Clementius & The Gorgeous Gals (Dirk Clementius)

2001 De strijd om Karosne (Ralph)

2000 De bevrijding van Milopnera (Koning Balder)

1999 Joe Blackbird (Onno Meerman / Joe Blackbird)

Rien de Jager

2018 Slangenkuil

2018 Toen Cécile kwam... (foto's, affiche)

2017 Status (foto's, affiche)

2016 De schaamte voorbij (foto's, affiche)

2015 Peek (foto's, affiche)

2015 Joe Blackbird (foto's, affiche)

2014 Zolo & Lotus (foto's, affiche)

2013 Het tijdgat (foto's, affiche)

2012 Sol (foto's, affiche)

2011 Missie Macoco (foto's, affiche)

2010 Lucht-psychotrash *coproductie Nino-Kunstservice (foto's)

2010 Sebastiaan (foto's)

Astrid de Jong

2010 Sebastiaan (Diana Martens)

Marco Kamstra

2009 De talentenjachtshow (Antoine Thénot)

Laura Kastelein

2012 Sol (Ling Sol Aoki)

Harald Kedde

2016 De schaamte voorbij (Christian Larsen)

Gerda Keizer

2018 Toen Cécile kwam... (Miró Brenner / Viviane van der Heijden)

Juliette Keller

2014 Zolo & Lotus (Ilva)

Miriam van Kempen

1999 Joe Blackbird (Madeleine van Parkhoven)

Edwin Klazinga (erelid)

2011 Missie Macoco  (soldaat Kent)

2009 Donker en duister (Boris / HaPi)

2008 Buitenaards contact (Harold)

Marlène Kleine (erelid)

2013 Het tijdgat (Aloenda)

2012 Sol (Georgette de la Blanche / geheim agente 237)

2011 Superhelden (Dido)

Lisa de Klerk

2014 Zolo & Lotus (Neeltje Zwanenpark)

Hanna de Koning

1998 Winston (Shirley Waardenberg)

Jean Koning (erelid)

2018 Slangenkuil (Baptiste Plagge)

2015 Peek (Fausto)

2014 Zolo & Lotus (Slick / soundtrack)

2013 Het tijdgat (Borg)

2012 Sol (songs)

2011 Missie Macoco (Russ Jenko)

2011 Superhelden (Sven)

2010 Sebastiaan (Philip)

Petra Konings

2006 The Gorgeous Gals versus de Barko-broers (Eleonora)

Ralph Koopman

2011 Missie Macoco (soldaat Han)

2010 Sebastiaan (E.J. Martens)

Michèle Kraai

2016 De schaamte voorbij (Fay van Hoorn) *Dit was een preview tijdens het AcA Theaterfestival

David Kramer

2014 Zolo & Lotus (Laszlo "Laus" van der Valk)

Alex Krasniqi

1998 Winston (David Horowitz)

Annemiek Krikke 

1997 Vlucht naar de Aarde (Thetis)

Merel Kuit 

2011 Missie Macoco (Mathilda Palm)

Boris Lameiras

2018 Slangenkuil (Florian / Rudy / Gary Guildersleeve)

2018 Toen Cécile kwam... (Menno Warner)

2016 De schaamte voorbij (Gideon Kronenberg)

2015 Peek (Rico)

2015 Joe Blackbird (Joe Blackbird)

1995 De bevrijding van Milopnera (Guy)

Max de Lange

2008 Zijde (Diederik, diverse bijrollen)

Laura Langelaar

2007 Een nieuw zeeavontuur (Sonja)

2006 De oudste kroon ter wereld (Aloenda)

2006 The Gorgeous Gals versus de Barko-broers (Nancy)

Peet Langen

2009 Donker en duister (gastzanger en muzikaal voorprogramma)

2008 De Ambrosius jr. Show (John)

2008 Zijde (John)

2007 Een nieuw zeeavontuur (Matsu)

Marjolein van Ledden

2015 Peek (Millie)

2015 Joe Blackbird (Gaia Meerman)

Anna Leeflang

2000 De bevrijding van Milopnera (prinses Cassiopeia)

Merel Leek

2018 Slangenkuil (Denise Barks)

Astrid Leerkamp

2018 Toen Cécile kwam... (Daisy van Raalte)

Andrea de Leeuw

2018 Slangenkuil (Lina Franken)

2018 Toen Cécile kwam... (Natasja van Raalte)

2017 Status (Tika Repelink-Bovenkamp)

2016 De schaamte voorbij (Nora van Hoorn-Reyland)

2015 Peek (Carolina Block)

2015 Joe Blackbird (Laura Meerman-Kessens)

2014 Zolo & Lotus (Mimi van Klaveren)

2013 Het tijdgat (Lo)

2012 Sol (Corinola Sol-Karmijn)

2011 Missie Macoco (Helena Palm)

2011 Superhelden (Carlotta)

2010 Lucht-psychotrash (X) *Dit was een coproductie met Nino-Kunstservice 

2010 Sebastiaan (Emma)

2009 De talentenjachtshow (Innemende Isolde)

2009 Wildwesttournee (Juliette LaFleur)

2009 Donker en duister (Amanda Roos)

2008 De Ambrosius jr. Show (Zoë)

2008 Buitenaards contact (koningin Doris)

2008 Zijde (Zoë)

2007 Een nieuw zeeavontuur (prinses Lorelei)

2007 Op reis met Raaspit (Diana Martens)

2006 De oudste kroon ter wereld (Tara)

2006 The Gorgeous Gals versus de Barko-broers (Dido)

2005 Blauw bloed (Lilja)

2004 De bevrijding van Milopnera (Yvette)

2004 Toen Cécile kwam... (Cécile Blanchard)

2003 Ongeluk (Rosa Franken)

2003 Zeeavontuur (Shelley Nemo)

2002 Oeps! (Mira)

2002 Dirk Clementius & The Gorgeous Gals (Dido)

2001 De strijd om Karosne (prinses Oriana / Phano)

2000 De bevrijding van Milopnera (Yvette)

1999 Joe Blackbird (Kitty Kessens)

1998 Winston (Isolde Oostmeijer)

1997 Vlucht naar de Aarde (Lana)

1996 Detective Walters en de wraak van de heks Moira (Tania Dageraad)

1995 De bevrijding van Milopnera (Yvette)

Michel de Leeuw

2018 Slangenkuil (Rex Ravensloot)

2018 Toen Cécile kwam... (Henry van der Heijden)

2017 Status (Jérémie)

2016 De schaamte voorbij (Atouk / geheim agent 2046)

2015 Peek (Peek)

2015 Joe Blackbird (Charlie Kraak)

2014 Zolo & Lotus (Zolo)

2013 Het tijdgat (Takeshi)

2012 Sol (Thijs Schultz / geheim agent 2046)

2011 Missie Macoco (Rock Jenko)

2011 Superhelden (Zolo)

2010 Lucht-psychotrash (Y) *Dit was een coproductie met Nino-Kunstservice 

2010 Sebastiaan (Rocco)

2009 De talentenjachtshow (Rex Ravensloot)

2009 Wildwesttournee (sheriff Dean Morton)

2009 Donker en duister (Lo Ki Aoki)

2008 De Ambrosius jr. Show (Lo Ki Aoki / The Alligator)

2008 Buitenaards contact (Klaatu)

2008 Zijde (The Alligator)

2007 Een nieuw zeeavontuur (Mattias)

2007 Op reis met Raaspit (Piet)

2006 De oudste kroon ter wereld (Takeshi)

2006 The Gorgeous Gals versus de Barko-broers (Lo Ki Aoki)

2005 Blauw bloed (Ramon)

2004 De bevrijding van Milopnera (koning Balder)

2004 Toen Cécile kwam... (Henry van der Heijden)

2003 Ongeluk (Izak Waldan)

2003 Zeeavontuur (Creon)

2002 Oeps! (Marco)

2002 Dirk Clementius & The Gorgeous Gals (Guus Bladgoud)

2001 De strijd om Karosne (Oberon)

2000 De bevrijding van Milopnera (prins Metro)

1999 Joe Blackbird (Charlie Kraak)

1998 Winston (Rick)

1997 Vlucht naar de Aarde (Lodewijk)

Raoul de Leeuw

1996 Detective Walters en de wraak van de heks Moira (regie)

1995 De bevrijding van Milopnera (regie)

Rita de Leeuw

2013 Het tijdgat (regie)

2012 Sol (regie)

2011 Superhelden (regie)

2011 Missie Macoco (regie)

2010 Sebastiaan (regie)

2009 De talentenjachtshow (regie)

2009 Wildwesttournee (regie)

2009 Donker en duister (regie)

2008 De Ambrosius jr. Show (regie)

2008 Buitenaards contact (regie)

2008 Zijde (regie)

2007 Een nieuw zeeavontuur (regie)

2007 Op reis met Raaspit (regie)

2006 De oudste kroon ter wereld (regie)

2006 The Gorgeous Gals versus de Barko-broers (regie)

2005 Blauw bloed (regie)

2004 De bevrijding van Milopnera (regie)

2004 Toen Cécile kwam... (regie)

2003 Ongeluk (regie)

2003 Zeeavontuur (regie)

2002 Oeps! (regie)

2002 Dirk Clementius & The Gorgeous Gals (regie)

2001 De strijd om Karosne (regie)

2000 De bevrijding van Milopnera (regie)

1999 Joe Blackbird (regie)

1998 Winston (regie)

1997 Vlucht naar de Aarde (regie)

Bonnie de Ligny

1998 Winston (Chloë Waardenberg)

Ruud Lok

2016 De schaamte voorbij (Clark van Hoorn)

Serge Lutgens

2003 Zeeavontuur (Ambrosius)

2002 Dirk Clementius & The Gorgeous Gals (E.J. Martens)

2001 De strijd om Karosne (Megas)

Berbel Maernhoudt

2016 De schaamte voorbij (Fay van Hoorn)

Sarah Maernhoudt

2016 De schaamte voorbij (Oksana Bagrova)

Caroline Meijer

1997 Vlucht naar de Aarde (Saturnia)

Wim Meijers

1996 Detective Walters en de wraak van de heks Moira  (Wijnand Dageraad)

Jacintha Menig

2008 Zijde (Madeleine van der Dolk-van Parkhoven)

2007 Op reis met Raaspit (Esmeralda)

2006 De oudste kroon ter wereld (Françoise)

2004 Toen Cécile kwam... (Daisy van Raalte)

2003 Zeeavontuur (Kajsa)

2002 Dirk Clementius & The Gorgeous Gals (juffrouw Fanny / Merel Vlierenbeek van Dalen)

Zouhair Mtazi (erelid)

2009 Donker en duister  (Guus Bladgoud)

2008 De Ambrosius jr. Show (Ambrosius jr.)

2008 Zijde (Rufus)

2007 Een nieuw zeeavontuur (Joachim)

Anoek Neele

2007 Op reis met Raaspit (Natalja)

Annelies Omvlee

2011 Superhelden (Dido)

Ilse Ossendorp

2012 Sol (Elsa Karmijn-Ritueel)

Kim Otten 

2008 Buitenaards contact (Melissa)

Charlotte Pasteuning

2004 De bevrijding van Milopnera (prinses Cassiopeia)

Saskia Postma

2007 Een nieuw zeeavontuur (barones Ella van Duithoven)

2007 Op reis met Raaspit (mysterious women)

Sophie Postma

1995 De bevrijding van Milopnera (prinses Kira)

Jorik Prins

2009 Wildwesttournee (George)

Wiemer Renkema

2008 Buitenaards contact (professor Karel Sobinski)

2007 Een nieuw zeeavontuur (kapitein Koen Karper)

Trees Richards

1995 De bevrijding van Milopnera (prinses Cassiopeia)

1999 Joe Blackbird (Laura Meerman-Kessens)

Patrick van Rijn

2017 Status (Ted)

2013 Het tijdgat (Gijs)

2012 Sol (Pit)

2011 Missie Macoco (soldaat Tim Arden)

Liza Roskam

2018 Slangenkuil (Véronique Landerman)

2018 Toen Cécile kwam... (Cécile Blanchard)

2017 Status (Britt van Ginkel-Repelink)

2016 De schaamte voorbij (Miró Brenner) *Dit was een preview tijdens het AcA Theaterfestival

2015 Peek (Marsja Mélanovic)

2015 Joe Blackbird (Liselotte van Parkhoven)

2014 Zolo & Lotus (Lotus)

2013 Het tijdgat (Tara)

Tessa Roskam

2015 Joe Blackbird (Madeleine van Parkhoven)

Rick Ruhland

2011 Missie Macoco (Frits van Borssen)

Anita Scheltema

2006 De oudste kroon ter wereld (Lo)

2006 The Gorgeous Gals versus de Barko-broers (Carlotta)

2005 Blauw bloed (Gwendoline van Bloemendaele)

2004 De bevrijding van Milopnera (koningin Doris)

2004 Toen Cécile kwam... (Natasja van Raalte)

2003 Ongeluk (Lili)

2003 Zeeavontuur (koningin Safira)

2002 Oeps! (Dolores Stornebrink)

1995 De bevrijding van Milopnera (koningin Doris)

Elka Scheltema

1997 Vlucht naar de Aarde (Amber Rozenhaag, choreografie dans)

Marieke Schoenmakers

2014 Joe Blackbird (Gaia Meerman) *Dit was een preview tijdens het AcA Theaterfestival

Esmee Schooneman

2013 Het tijdgat (prinses Zora)

Dimitri Sijperda

2005 Blauw bloed  (oom Jos)

2004 De bevrijding van Milopnera (prins Metro)

2004 Toen Cécile kwam... (Maurits van Raalte)

2002 Dirk Clementius & The Gorgeous Gals (Antoine Thénot)

Niels Simons

2008 Zijde (Dimitri van der Dolk)

2007 Op reis met Raaspit (Alexander)

2005 Blauw bloed (prins Ivo)

Erica Sirinyan

1995 De bevrijding van Milopnera (Melissa)

Esther Sloots

2013 Het tijdgat (Nola)

Wim Smeets

2007 Op reis met Raaspit (Mark)

2005 Blauw bloed (koning IJsbrand)

Iris de Swart

1996 Detective Walters en de wraak van de heks Moira  (Moira Doornster)

Roxanne Sweers

2009 Donker en duister (Mayima / Kosjka)

2008 De Ambrosius jr. Show (Soeki Aoki)

Vanya Tam

2015 Joe Blackbird (Dimitri van der Dolk)

2012 Sol (president Ferdinand Sol)

Inge Veldhuis

2005 Blauw bloed (Mia Martens)

Hans de Visser

2017 Status (Luc de Poll)

Sasja de Vos

2009 Donker en duister (Mia Martens)

2008 Buitenaards contact (Viola)

2008 Zijde (Julia van der Dolk)

Sabine Waasdorp

2018 Toen Cécile kwam... (Leonieke van der Heijden)

Gert-Jan de Warm

2006 The Gorgeous Gals versus de Barko-broers (Victor Barko)

Ilse Weinholt 

2005 Blauw bloed (koningin Isabella)

2004 De bevrijding van Milopnera (prinses Kira)

2002 Dirk Clementius & The Gorgeous Gals (Zillah)

2001 De strijd om Karosne (prinses Amarylla)

1997 Vlucht naar de Aarde (Neaira / tante Marielle)

1996 Detective Walters en de wraak van de heks Moira (Ismene Doornster)

Sjoerd Willems

2001 De strijd om Karosne (Lar)

1999 Joe Blackbird (Dimitri van der Dolk)

Geeske ten Wolde

2003 Zeeavontuur (prinses Lorelei)

Sikyin Wong

2009 Donker en duister (gastdanseres)

Eva van Zaalen

2011 Missie Macoco (Ilva Prin)

Rosella Zagarese

2001 De strijd om Karosne (Aloenda)

Roxanne van Zanden

2002 Oeps! (Sasja Stornebrink)

Judith van Zon

2005 Blauw bloed (Katinka)

2004 De bevrijding van Milopnera (Melissa)